SMCJ78CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ78CA-HF
JLCPCB Part #
C2446511
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11.9A 126V 5uA 78V 86.7V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS