SMCJ64CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ64CA-HF
JLCPCB Part #
C2446380
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 103V 14.5A 5uA 64V 71.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS