SMCJ58CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ58CA-HF
JLCPCB Part #
C2443720
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 16A@10/1000us 58V 5uA 71.2V 93.6V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS