SMCJ51CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ51CA-HF
JLCPCB Part #
C2446460
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 18.2A 51V 56.7V 5uA 82.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS