SMCJ440CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ440CA-HF
JLCPCB Part #
C2446687
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 2.1A 440V 492V 5uA 713V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS