SMCJ28CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ28CA-HF
JLCPCB Part #
C2446497
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 28V 31.1V 33A 45.4V 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS