SMCJ24CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ24CA-HF
JLCPCB Part #
C2446020
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 24V 26.7V 38.6A 38.9V 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS