SMCJ22CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ22CA-HF
JLCPCB Part #
C3700573
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 22V 24.4V 35.5V 42.3A 5uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS