SMCJ200CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ200CA-HF
JLCPCB Part #
C2446016
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 200V 224V 324V 4.6A 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS