SMCJ16CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ16CA-HF
JLCPCB Part #
C2445966
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 16V 17.8V 26V 57.7A 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS