SMCJ11A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ11A-HF
JLCPCB Part #
C2446278
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11V 12.2V 18.2V 5uA 82.4A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS