SMCJ110CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ110CA-HF
JLCPCB Part #
C2446281
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 110V 122V 177V 5uA 8.5A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS