SMBJ78CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ78CA-HF
JLCPCB Part #
C2444116
Package
SMB(DO-214AA)
Description
126V 4.8A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us 78V 95.8V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS