SMBJ60CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ60CA-HF
JLCPCB Part #
C3708374
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 5uA 6.2A 600W 60V 66.7V 96.8V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS