SMBJ51CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ51CA-HF
JLCPCB Part #
C2443416
Package
SMB(DO-214AA)
Description
51V 5uA 600W@10/1000us 62.7V 7.3A@10/1000us 82.4V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS