SMBJ24CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ24CA-HF
JLCPCB Part #
C2444207
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 15.4A 24V 26.7V 38.9V 5uA 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS