SMBJ190A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ190A-HF
JLCPCB Part #
C2444043
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1.9A@10/1000us 190V 232V 307.8V 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS