SMBJ120A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ120A-HF
JLCPCB Part #
C2444153
Package
SMB(DO-214AA)
Description
120V 147V 193V 3.1A 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS