SMAJ90A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMAJ90A-HF
JLCPCB Part #
C2443966
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 123V 146V 2.7A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA 90V TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS