SMAJ7.5CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMAJ7.5CA-HF
JLCPCB Part #
C3707339
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 100uA 12.9V 31A 400W 7.5V 8.33V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS