SMAJ40CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMAJ40CA-HF
JLCPCB Part #
C2443445
Package
SMA(DO-214AC)
Description
400W@10/1000us 40V 49.1V 5uA 6.2A 64.5V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS