SMAJ28CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMAJ28CA-HF
JLCPCB Part #
C2443911
Description
-55℃~+150℃ 28V 34.4V 400W@10/1000us 45.4V 5uA 8.8A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS