SMAJ14CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMAJ14CA-HF
JLCPCB Part #
C2446517
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 17.2A 23.2V 400W 5uA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS