SMAJ100CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMAJ100CA-HF
JLCPCB Part #
C2446538
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 2.4A 400W 5uA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS