P4KE400A-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
P4KE400A-G
JLCPCB Part #
C2624602
Package
DO-41
Description
-55℃~+150℃ 1uA 342V 380V 400W 552V 720mA TVS Unidirectional DO-41 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS