GBJ25005-05-G
MFR.Part #
GBJ25005-05-G
JLCPCB Part #
C17660860
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 10uA@50V 1V@12.5A 25A 350A 50V Single-Phase Rectifier GBJ Bridge Rectifiers ROHS