CZRZ6V8B-HF
MFR.Part #
CZRZ6V8B-HF
JLCPCB Part #
C6580960
Package
0201(DFN0603)
Description
1 Independent 100mW 40Ω 500nA@3.5V 6.47V~7.14V 6.8V 60Ω 0201(DFN0603) Zener Diodes ROHS