CZRUR52C22-HF
MFR.Part #
CZRUR52C22-HF
JLCPCB Part #
C7458243
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@17V 150mW 20.9V~23.1V 220Ω 22V 55Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS