CZRUR52C16-HF
MFR.Part #
CZRUR52C16-HF
JLCPCB Part #
C7455860
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@12V 15.2V~16.8V 150mW 16V 170Ω 40Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS