CZRUR52C13-HF
MFR.Part #
CZRUR52C13-HF
JLCPCB Part #
C7455443
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@10V 110Ω 12.35V~13.65V 13V 150mW 25Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS