CZRUR52C10-HF
MFR.Part #
CZRUR52C10-HF
JLCPCB Part #
C7455439
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@7.5V 10V 150mW 15Ω 70Ω 9.5V~10.5V SOD-523F Zener Diodes ROHS