CZRU52C5V1-HF
MFR.Part #
CZRU52C5V1-HF
JLCPCB Part #
C3012668
Package
SOD-523F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@0.8V 150mW 4.85V~5.36V 480Ω 5.1V 60Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS