CZRU52C4V7-HF
MFR.Part #
CZRU52C4V7-HF
JLCPCB Part #
C3012745
Package
0603(SOD-523F)
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 150mW 4.47V~4.94V 4.7V 500Ω 5uA@2V 78Ω 0603(SOD-523F) Zener Diodes ROHS