CZRU52C33
MFR.Part #
CZRU52C33
JLCPCB Part #
C7450927
Package
SOD-523F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@25V 150mW 250Ω 31.35V~34.65V 33V 80Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS