CZRU52C27-HF
MFR.Part #
CZRU52C27-HF
JLCPCB Part #
C7459312
Package
SOD-523F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@20V 150mW 25.65V~28.35V 250Ω 27V 80Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS