CZRU52C22-HF
MFR.Part #
CZRU52C22-HF
JLCPCB Part #
C7450923
Package
SOD-523F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@17V 150mW 20.9V~23.1V 220Ω 22V 55Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS