CZRU52C20-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CZRU52C20-HF
JLCPCB Part #
C3013443
Package
0603(SOD-523F)
Description
1 Independent 100nA@15V 150mW 19V~21V 20V 50Ω 0603(SOD-523F) Zener Diodes ROHS