CZRT55C9V1-G
MFR.Part #
CZRT55C9V1-G
JLCPCB Part #
C5613842
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 350mW 500nA@6V 8.5V~9.6V 9.1V SOT-23 Zener Diodes ROHS