CZRT55C5V1-G
MFR.Part #
CZRT55C5V1-G
JLCPCB Part #
C7258048
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 2uA@2V 350mW 4.8V~5.4V 5.1V 60Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS