CZRT55C12-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CZRT55C12-G
JLCPCB Part #
C7258046
Package
SOT-23
Description
100nA@8V 12V 25Ω 350mW SOT-23 Zener Diodes ROHS