CZRQR52C18-HF
MFR.Part #
CZRQR52C18-HF
JLCPCB Part #
C6520335
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@14V 125mW 17.1V~18.9V 170Ω 18V 50Ω 0402 Zener Diodes ROHS