CZRQR52C15-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CZRQR52C15-HF
JLCPCB Part #
C6206633
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@11V 110Ω 125mW 14.25V~15.75V 15V 30Ω 0402 Zener Diodes ROHS