CZRQC4V3B-HF
MFR.Part #
CZRQC4V3B-HF
JLCPCB Part #
C3741601
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 125mW 2.5kΩ 4.19V~4.41V 4.3V 5uA@1V 88Ω SOD-923F Zener Diodes ROHS