CZRQC3V9B-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CZRQC3V9B-HF
JLCPCB Part #
C3738642
Package
SOD-923F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 10uA@1V 125mW 2.4kΩ 3.8V~4V 3.9V 90Ω SOD-923F Zener Diodes ROHS