CZRFR52C6V8
MFR.Part #
CZRFR52C6V8
JLCPCB Part #
C6923939
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@3V 150Ω 200mW 6.46V~7.14V 6.8V 8Ω 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS