CZRFR52C36-HF
MFR.Part #
CZRFR52C36-HF
JLCPCB Part #
C6206628
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@27V 200mW 34.2V~37.8V 36V 90Ω 1005(SOD-323F) Zener Diodes ROHS