CZRF52C5V6-HF
MFR.Part #
CZRF52C5V6-HF
JLCPCB Part #
C3013407
Package
SOD-323F
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@1V 350mW 400Ω 40Ω 5.32V~5.88V 5.6V SOD-323F Zener Diodes ROHS