CZRER52C33
MFR.Part #
CZRER52C33
JLCPCB Part #
C6923919
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100nA@25V 150mW 31.35V~34.65V 33V 80Ω 0503 Zener Diodes ROHS