CPDQ12V0U-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CPDQ12V0U-HF
JLCPCB Part #
C3012698
Package
SOD-923F
Description
1 12V 13.5V 140W@8/20us 1uA 23.7V 30pF 5.9A@8/20us ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-923F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS