CPDH36V0U-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CPDH36V0U-HF
JLCPCB Part #
C3701416
Package
SOD-523
Description
-55℃~+125℃ 1A@8/20us 28pF 36V 40V 55V 5uA IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS